Samsung Samsung Galaxy A05s
Güncellendi: 27.03.2026Pazarda uygun fiyatlı eski ama hâlâ aktif Samsung modeli. Snapdragon 680, 6.7 inç 90 Hz ekran ve 5000 mAh pil sunar.
- ✓Snapdragon 680
- ✓90 Hz büyük ekran
- ✓5000 mAh pil
- ✕5G yok
- ✕Giriş seviyesi kamera paketi
| Ekran Boyutu | 6.7inç |
| Ekran Tipi | PLS LCD |
| Çözünürlük | FHD+ |
| Yenileme Hızı | 90Hz |
| İşlemci | Snapdragon 680 |
| RAM | 4GB |
| Depolama | 128GB |
| Ana Kamera | 50MP |
| Ön Kamera | 13MP |
| OIS | — |
| Batarya | 5000mAh |
| Hızlı Şarj | 25W |
| Kablosuz Şarj | — |
| İşletim Sistemi | Android |
| 5G | Yok |
| NFC | — |
| eSIM | — |
| Ağırlık | 194g |
| Kalınlık | 8.8mm |