Google Google Pixel 8
Güncellendi: 27.03.2026Tensor G3, 6.2 inç OLED ve gelişmiş AI kamera özellikleriyle kompakt Pixel deneyimi.
| Ekran Boyutu | 6.2inç |
| Ekran Tipi | OLED |
| Çözünürlük | 2400x1080 |
| Yenileme Hızı | 120Hz |
| İşlemci | Google Tensor G3 |
| RAM | 8GB |
| Depolama | 128GB |
| Ana Kamera | 50MP |
| Ultra Geniş Kamera | 12MP |
| Ön Kamera | 10.5MP |
| OIS | — |
| Batarya | 4575mAh |
| Hızlı Şarj | 27W |
| Kablosuz Şarj | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| 5G | Var |
| NFC | — |
| eSIM | — |
| IP Sertifikası | IP68 |
| Ağırlık | 187g |
| Kalınlık | 8.9mm |
Kompakt kasa, saf Android, Google AI, 7 yıl destek
Üçlü kamera, büyük ekran arayanlar