POCO POCO X6 Pro 5G
Güncellendi: 27.03.2026POCO X6 Pro 5G, Dimensity 8300 ve 67W şarjıyla eski nesilde kalmasına rağmen hâlâ güçlü kalan modellerden biri.
- ✓5G
- ✓120 ekran
- ✓5000 mAh batarya
- ✕Kablosuz şarj yok
- ✕Kamera tarafı segmentine göre değişken
| Ekran Boyutu | 6.67inç |
| Ekran Tipi | AMOLED |
| Çözünürlük | 1220x2712 |
| Yenileme Hızı | 120Hz |
| İşlemci | Dimensity 8300 |
| RAM | 8GB |
| Depolama | 256GB |
| Ana Kamera | 64MP |
| OIS | — |
| Video Kayıt | 4K |
| Batarya | 5000mAh |
| Hızlı Şarj | 67W |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| İşletim Sistemi | Android 14 |
| 5G | Var |
| NFC | — |
| eSIM | — |
| IP Sertifikası | IPX4 |
| Ağırlık | 190g |