Motorola Motorola Moto G34 5G
Güncellendi: 27.03.2026Snapdragon 695 ve 5000 mAh pil ile Türkiye'de en uygun 5G seçeneklerinden biri.
| Ekran Boyutu | 6.5inç |
| Ekran Tipi | LCD |
| Çözünürlük | 1600x720 |
| Yenileme Hızı | 120Hz |
| İşlemci | Snapdragon 695 |
| RAM | 4GB |
| Depolama | 64GB |
| Ana Kamera | 50MP |
| Ön Kamera | 16MP |
| OIS | — |
| Batarya | 5000mAh |
| Hızlı Şarj | 18W |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| İşletim Sistemi | Android |
| 5G | Var |
| NFC | — |
| eSIM | — |
| Ağırlık | 181g |
| Kalınlık | 8.0mm |
Çok uygun fiyat, 5G desteği, büyük pil
Yüksek ekran kalitesi, gelişmiş kamera arayanlar