Huawei Huawei nova Y70
Güncellendi: 27.03.20266000 mAh pil ve geniş ekran kombinasyonuyla temel ihtiyaçlar ve uzun kullanım süresi isteyenlere hitap eden model.
| Ekran Boyutu | 6.75inç |
| Ekran Tipi | IPS LCD |
| Çözünürlük | 1600x720 |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| İşlemci | Kirin 710 |
| RAM | 4GB |
| Depolama | 128GB |
| Ana Kamera | 48MP |
| Ön Kamera | 8MP |
| OIS | — |
| Video Kayıt | 1080p |
| Batarya | 6000mAh |
| Hızlı Şarj | 22.5W |
| Kablosuz Şarj | — |
| İşletim Sistemi | EMUI 12 |
| 5G | Yok |
| NFC | — |
| eSIM | — |
| Ağırlık | 199g |
| Kalınlık | 8.98mm |
| Yükseklik | 168.3mm |
| Genişlik | 77.7mm |