Huawei Huawei nova 12i
Güncellendi: 27.03.2026Büyük ekran, 5000 mAh pil ve 108 MP ana kamera isteyen kullanıcılar için giriş-orta segmentte geniş kitleye hitap eden model.
| Ekran Boyutu | 6.7inç |
| Ekran Tipi | IPS LCD |
| Çözünürlük | 2388x1080 |
| Yenileme Hızı | 90Hz |
| İşlemci | Snapdragon 680 4G |
| RAM | 8GB |
| Depolama | 128GB |
| Ana Kamera | 108MP |
| Ön Kamera | 8MP |
| OIS | — |
| Video Kayıt | 1080p |
| Batarya | 5000mAh |
| Hızlı Şarj | 40W |
| Kablosuz Şarj | — |
| İşletim Sistemi | EMUI 14.0 |
| 5G | Yok |
| NFC | — |
| eSIM | — |