Huawei Huawei nova 11i
Güncellendi: 27.03.2026Büyük 6.8 inç ekran, 5000 mAh pil ve günlük kullanıma uygun donanımıyla bütçe dostu Huawei seçeneklerinden biri.
| Ekran Boyutu | 6.8inç |
| Ekran Tipi | IPS LCD |
| Çözünürlük | 2388x1080 |
| Yenileme Hızı | 90Hz |
| İşlemci | Snapdragon 680 4G |
| RAM | 8GB |
| Depolama | 128GB |
| Ana Kamera | 48MP |
| Ön Kamera | 16MP |
| OIS | — |
| Video Kayıt | 1080p |
| Batarya | 5000mAh |
| Hızlı Şarj | 40W |
| Kablosuz Şarj | — |
| İşletim Sistemi | EMUI 13 |
| 5G | Yok |
| NFC | — |
| eSIM | — |
| Ağırlık | 193g |