Google Google Pixel 9 Pro
Güncellendi: 27.03.2026Tensor G4, üçlü kamera ve kompakt Pro kasa ile saf Android deneyiminin üst seviyesi.
| Ekran Boyutu | 6.3inç |
| Ekran Tipi | LTPO OLED |
| Çözünürlük | 2992x1344 |
| Yenileme Hızı | 120Hz |
| Parlaklık | 3000nit |
| İşlemci | Google Tensor G4 |
| RAM | 16GB |
| Depolama | 128GB |
| Ana Kamera | 50MP |
| Ultra Geniş Kamera | 48MP |
| Telefoto Kamera | 48MP |
| Ön Kamera | 42MP |
| OIS | Var |
| Video Kayıt | 8K 30fps |
| Batarya | 4700mAh |
| Hızlı Şarj | 37W |
| Kablosuz Şarj | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| 5G | Var |
| NFC | Var |
| Wi‑Fi | Wi-Fi 7 |
| Bluetooth | 5.4 |
| eSIM | Var |
| IP Sertifikası | IP68 |
| Ağırlık | 199g |
| Kalınlık | 8.5mm |
| Yükseklik | 152.8mm |
| Genişlik | 72.0mm |
Kompakt Pro, üçlü kamera, 7 yıl yazılım desteği
Büyük ekran isteyenler, oyun odaklı kullanıcılar