Apple Apple MacBook Pro 14.2 M4 Pro (MX2H3TU/A)
Güncellendi: 28.03.202614.2 inç MacBook Pro M4 Pro varyantı. 24 GB birleşik bellek ve 512 GB SSD ile daha yoğun profesyonel akışlar için tasarlandı.
- ✓M4 Pro işlemci
- ✓24 GB birleşik bellek
- ✓120 Hz XDR panel
- ✓Taşınabilir güçlü kasa
- ✕Yüksek fiyat bandı
- ✕Yükseltme seçeneği yok
| Ekran Boyutu | 14.2inç |
| Çözünürlük | 3024 x 1964 |
| Panel Tipi | Liquid Retina XDR |
| Yenileme Hızı | 120Hz |
| Parlaklık | 1000nit |
| Dokunmatik Ekran | — |
| RAM | 24GB |
| RAM Tipi | Unified Memory |
| Depolama | 512GB |
| Ağırlık | 1.60kg |
| İşletim Sistemi | macOS Sequoia |
| HDMI | — |
| Ethernet | — |
| Klavye Aydınlatma | — |
| Parmak İzi Okuyucu | — |
Mobil profesyoneller için 14 inç sınıfındaki en güçlü MacBook seçeneklerinden biri.
Yazılım, kurgu, çoklu görev, profesyonel mobil kullanım
Oyun odaklı kullanıcılar